Pristatymas

Prekių pristatymo laikas nuo 2 iki 5 darbo dienų po užsakymo apmokėjimo atlikimo.
 

Jūsų patogumui siūlome kelis pristatymo būdus:

  • Pristatymas į LP EXPRESS siuntų terminalą. Pristatymo kaina 2,99 Eur. Jeigu užsakymo vertė viršija 40 Eur –  pristatymas nemokamas.
  • Pristatymas į namus, darbą arba kitu nurodytu adresu Lietuvoje per LP EXPRESS kurjerį. Pristatymo kaina 3,69 Eur. Jeigu užsakymo suma viršija 40 Eur – pristatymas nemokamas.
  • Taip pat NEMOKAMAI prekes galite atsiimti ,,Akcentas" salone, adresu: Liepų g. 25, Klaipėda. 

Baldų pristatymo kaina yra derinama atskirai, todėl prieš pateikdami užsakymą susiekite su mumis el. paštu info@akcentastau.lt.
 

Prekių pristatymui į Neringą taikomas papildomas mokestis, todėl prieš pateikdami užsakymą susiekite su mumis el. paštu info@akcentastau.lt
 

www.akcentastau.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra įmonės sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. 
 

Šiomis dienomis pristatymas gali užtrukti 1-2 darbo dieną ilgiau nei paprastai.
 

Papildoma informacija:
Prekių kataloge esantčios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reiktų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite el. paštu info@akcentastau.lt.